Poznaj ekspertów Laav®

dr Łukasz Sobkowiak

Biolog molekularny, popularyzator nauki, ekspert w dziedzinie regulacji ekspresji genów, członek Polskiego Towarzystwa Biochemicznego, maratończyk i kolarz amator.

Doświadczenie akademickie zdobywał w Programie Terapii Genowych Człowieka w jednej z 3 najlepszych szkół medycznych świata – Stanford School od Medicine (Kalifornia, USA), w Instytucie Biochemii i Biofizyki PAN w Warszawie oraz w Instytucie Biologii Molekularnej i Biotechnologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez kilka lat pracował jako manager w działach medycznych firm farmaceutycznych, takich jak: Novartis, Boehringer Ingelheim, UCB oraz Sanofi. Misją Łukasza jest popularyzacja nauki z zakresu zdrowia, długowieczności i biohackingu. Łukasz rozwija profil na Instagramie, prowadzi kanał naukowy Bio-portal na You Tube i blisko współpracuje z siecią klinik medycyny hiperbarycznej - Baromedical.

dr n. med. Karolina Karabin

Biolog medyczny i diagnosta laboratoryjny, konsultant ds. żywienia i stylu życia, szkoleniowiec

Absolwentka Studium Medycyny Molekularnej oraz członek Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka. Tytuł doktora nauk medycznych w zakresie biologii medycznej obroniłam na I Wydziale Lekarskim WUM.

Pasjonuję się dietetyką i immunologią. Jestem zwolenniczką racjonalnej suplementacji opartej o badania naukowe i kliniczne. Jestem autorką składów suplementów Laav®

Od wielu lat zajmuję się popularyzowaniem wiedzy naukowej i medycznej na temat profilaktyki chorób i mechanizmów ich powstawania oraz medycyny stylu życia. Wiedzą dzielę się ze specjalistami i pacjentami na konferencjach, szkoleniach, webinarach oraz na łamach czasopism branżowych i portali internetowych, a także na koncie na Instagramie @dr_karabin i w moim podcaście.

mgr Zuzanna Wieła

Dietetyk kliniczny

Moją misją jest holistyczne podejście opierające się na założeniu, że organizm i poszczególne sfery życia stanowią jednorodną całość. Jestem ekspertem od zdrowia jelit i uczę odpowiedniego zarządzania stresem w codziennym życiu. Wychodzę z założenia, że przewlekły stres jest najczęstszą przyczyną chorób przewodu pokarmowego i osłabienia organizmu. 

Organizuję również wyjazdy dla kobiet w duchu slow – Slow Weekend, dzięki którym pomagam wrócić do mojego naturalnego rytmu bliżej natury i z czułością zadbać o siebie. Ukończyłam studia II stopnia na kierunku Dietetyka, na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem autorką artykułów, webinarów w tematyce żywieniowej i lifestyle. Na co dzień dzielę się wiedzą na Instagramie @zuzanna_wiela, jak również na organizowanych warsztatach. Mam doświadczenie w pracy z moimi podopiecznymi od ponad 7 lat, wspólnie pracujemy, aby wrócić do równowagi w każdej sferze życia.

mgr Karolina Wojtkowska

psychodietetyk

Tytuł magistra uzyskałam na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, natomiast kwalifikacje z psychodietetyki zdobyłam w ramach studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Na co dzień niosę pomoc w zakresie radzenia sobie ze stresem i emocjami, zmiany nawyków żywieniowych, czy błędnych przekonań na temat odżywiania. Głównym celem jest dostarczenie odpowiednich narzędzi i wsparcia w osiągnięciu równowagi zdrowia psychicznego i fizycznego poprzez kompleksowe podejście do żywienia i stylu życia.