Poznaj ekspertów Laav®
dr Łukasz Sobkowiak
Biolog molekularny, popularyzator nauki, ekspert w dziedzinie regulacji ekspresji genów, członek Polskiego Towarzystwa Biochemicznego, maratończyk i kolarz amator.
Doświadczenie akademickie zdobywał w Programie Terapii Genowych Człowieka w jednej z 3 najlepszych szkół medycznych świata – Stanford School od Medicine (Kalifornia, USA), w Instytucie Biochemii i Biofizyki PAN w Warszawie oraz w Instytucie Biologii Molekularnej i Biotechnologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez kilka lat pracował jako manager w działach medycznych firm farmaceutycznych, takich jak: Novartis, Boehringer Ingelheim, UCB oraz Sanofi. Misją Łukasza jest popularyzacja nauki z zakresu zdrowia, długowieczności i biohackingu. Łukasz rozwija profil na Instagramie, prowadzi kanał naukowy Bio-portal na You Tube i blisko współpracuje z siecią klinik medycyny hiperbarycznej - Baromedical.
dr n. med. Karolina Karabin
Biolog medyczny i diagnosta laboratoryjny, konsultant ds. żywienia i stylu życia, szkoleniowiec
Absolwentka Studium Medycyny Molekularnej oraz członek Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka. Tytuł doktora nauk medycznych w zakresie biologii medycznej obroniłam na I Wydziale Lekarskim WUM.
Pasjonuję się dietetyką i immunologią. Jestem zwolenniczką racjonalnej suplementacji opartej o badania naukowe i kliniczne. Jestem autorką składów suplementów Laav®
Od wielu lat zajmuję się popularyzowaniem wiedzy naukowej i medycznej na temat profilaktyki chorób i mechanizmów ich powstawania oraz medycyny stylu życia. Wiedzą dzielę się ze specjalistami i pacjentami na konferencjach, szkoleniach, webinarach oraz na łamach czasopism branżowych i portali internetowych, a także na koncie na Instagramie @dr_karabin i w moim podcaście.
mgr Karolina Wojtkowska
psychodietetyk
Tytuł magistra uzyskałam na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, natomiast kwalifikacje z psychodietetyki zdobyłam w ramach studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Na co dzień niosę pomoc w zakresie radzenia sobie ze stresem i emocjami, zmiany nawyków żywieniowych, czy błędnych przekonań na temat odżywiania. Głównym celem jest dostarczenie odpowiednich narzędzi i wsparcia w osiągnięciu równowagi zdrowia psychicznego i fizycznego poprzez kompleksowe podejście do żywienia i stylu życia.